הכרטיס ביקור של כולנו הוא החיוך, הוא מעלה לנו את הביטחון העצמי ויכול לסייע לנו ללקט הרבה הצלחות בחיינו. ככל שהחיוך שלנו יהיה יותר יפה, אסתטי ובריא, כך הוא יקרב יותר אנשים אלינו וההפך, אם החיוך שלנו יחשוף שיניים עכורות ועקומות, שעולות זו על זו, הוא יספק לנו מראה מוזנח ולא מזמין.

המראה החיצוני שלנו נחשב היום כגורם שיכול להשפיע בתחומים רבים, בתחום המקצועי, הרומנטי ועוד. אמנם ישנה תעשייה שלמה שמשקיעה מיליארדי כספים בתחום היופי והאסתטיקה, אך לעולם לא יהיה יופי מושלם, ללא שיניים חינניות שתואמות למבנה הפנים. היום בתחום האסתטיקה והשיניים תוכלו למצוא את הפתרון המשובח והמהפכני לשיניים ישרות ולחיוך יפה, הלא הוא Invisalign – סוג של טיפול חדשני בתחום של אסתטיקה דנטלית והמראה הכללי של הפנים.

Invisalign – לא תפסיקו לחייך

בשיטת Invisalign מיישרים את השיניים באמצעות קשתיות שהן שקופות שמחליפות את הטבעות ואת חוטי המתכת שאנחנו מכירים משיטות ישנות, והתוצאות מדהימות ומרשימות כאחד. גם בחיוך הכי רחב שלנו, יהיה קשה להבחין בקשתיות השקופות שמצליחות לעשות את השינוי המהותי ללא כל אבחנה, גם אם נתאמץ. התחושה היא שאין דבר שמתחולל לנו בפה ואין כלל מה להסתיר ולבטח לא קיימת הרגשה של אי נוחות.

Invisalign : הטכנולוגיה חדשנית - כיצד היא עובדת?

כבר בביקור הראשון אצלנו, מרפאת שיניים פרטית בראשון לציון תוכלו לדעת אם מצב השיניים שלכם יכול להתאים לשיטה של Invisalign, במידה וכן, הרופא ירקום לכם תכנית טיפול אישית ויכין מטבע של השיניים. את המטבע הזה הוא ישלח למעבדה של חברת Invisalign, ושם על ידי טכנולוגיה שהיא תלת ממדית, מודרנית וחדשנית, המומחים של חברת Invisalign יתרגמו את ההוראות של הרופא שלכם לסדרה של פלטות שהן שקופות ומותאמות בדיוק לחלל הפה שלכם. אתם תעשו שימוש בכל קשתית במשך שבועיים, והשיניים יזוזו לאט ובהדרגה, עד שיגיעו לתוצאה המבוקשת – למערכת שיניים ישרות.

Invisalign  - זמן הטיפול והשימוש בו

כל מקרה לגופו וזמן הטיפול משתנה מאדם לאדם, רק אדם מומחה ליישור שיניים יוכל לקבוע כמה זמן ימשך הטיפול. יש צורך להשתמש בקשתיות גם ביום וגם בלילה ולהסיר אותן רק בזמן ארוחה, בעת צחצוח שיניים או לפי ההוראות של האורתודונט.

Invisalign - משפיע על הדיבור?

ישנה השפעה זעירה במיוחד על הדיבור בשיטת Invisalign, אך לאחר כמה ימים חלל הפה מסתגל לקשתיות וכל הפרעה של דיבור נעלמת כלא הייתה.

מה מותר לאכול ולשתות בטיפול Invisalign?

בשיטה Invisalign ניתן לאכול כל מה שרוצים! אלא אם כן יש הוראה מיוחדת מהאורתודונט. יש להוריד את הקשתיות בזמן האוכל ולהחזירם לאחר מכן.

Invisalign – טיפול חדשני בתחום שישפר לכם את איכות החיוך ויעניק לכם את החיוך ה "מיליון דולר" שתמיד רציתם.